KREDİSİZ ARABA ALMAK

600 TL'den başlayan taksitlerle, tamamen kredisiz araba, küçük küçük taksitler ödeyerek, hiç fark vermeden hayalinizdeki arabanın sahibi olabilirsiniz. Üstelik şimdi çok daha erken teslim fırsatından yararlanabilirsiniz. Aşağıda Yanda yer alan formu doldurun sizi arayıp detaylı bilgi verelim.

FORMU DOLDURUN
SİZİ ARAYALIM

Araba almak denildiği zaman ilk yöntem olarak banka kredisi gelmektedir. Ancak banka kredilerini geri ödemek yüklü ve zordur. Zorlu banka kredileri yerine Birarabam’la banka kredisiz araba alabilirsiniz. Yüklü miktarda geri ödeme yapmadan, düşük taksitlerle, faiz ya da vade farkı olmadan bütçenizi zorlamayacak şekilde arabanızı alabilirsiniz. Kredisiz araba alma işleminde herhangi bir peşinat ödemezsiniz.

Birarabam kredisiz araba alınmasını sağlayan finansal destek kurumlarından biridir. Bankalar ile uğraşmak zorunda kalmadan kişilerin kolaylıkla peşinatsız kredisiz araba sahibi olması sağlanır. Kefil, koşul ya da bütçe sınırlaması olmadan sağladığımız destek ile araba sahibi olabilirsiniz. Birarabam ile kredi kullanmadan araba alın.

Kredisiz Araba Nasıl Alınır?

Kredisiz araba alma işlemi için sizinle beraber önce istediğiniz arabayı seçiyoruz. Bu işlem sırasında dilediğiniz arabayı seçme hakkınız bulunuyor. Seçme işleminin tamamlanmasının ardından aracı almanız için uygun maddi koşullar oluşturuluyor. Daha sonra belirlenen tutar için sizinle uygun olacak taksitlendirme planını oluşturuyoruz. Taksitlerinizin miktarına bağlı olarak arabanızı teslim alacağınız gün belirleniyor. Noterde onaylanan işlemlerin ardından Birarabam ile kredisiz araba almanız sağlanıyor.

Kredisiz araba alma yolları içerisinde en başta şubelerimize başvuru yapmanız gelmektedir. Dilerseniz web sitemiz üzerinden bize ulaşarak da başvuru işlemi için iletişim sağlayabilirsiniz. Şubelerimize başvurunuzun ardından sizlere özel kredisiz araba kampanyaları sunuluyor.

Kredisiz araba alırken kişilerin dikkat etmesi gereken durumlar bulunabilir. Kredisiz araba almak isteyenlere tavsiyeler;

Kredi Kullanmadan Araba Alma Sistemleri

Kredi kullanmadan araba alma şu şekilde ilerlemektedir; öncelikle kişi almak istediği arabayı belirler. Burada kişinin bütçesine dikkat edilmez. Gerekli maddi unsurların teminatı Birarabam tarafından sağlanacaktır. Ardından kendi belirlediğiniz tutar ile ödeme planınız oluşturulur. Buna bağlı olarak arabanıza sahip olacağınız tarih netleştirilir.

Şubelerimize gelerek araba almak istiyorum diye kendinizi ifade etmeniz yeterli olacaktır. Şubemizde bulunan uzman ekibimiz sizlerle anında ilgilenecektir. Kredisiz araba sahibi yapan firmalar arasında bulunan firmamız ile gerekli adımlar gerçekleştirilecektir. Tüm istekleriniz doğrultusunda ihtiyacınız olan tutar belirlenir ve size özel ödeme planı oluşturulur. İsteklerinize en uygun araba alma sistemleri değerlendirilerek kolaylıkla araba sahibi olmanız sağlanır.

Küçük Taksitlerle Araba Sahibi Olun

Kredisiz taksitle araba almak istiyorsanız size özel firmamız tarafından oluşturulan bütçelerden yararlanabilirsiniz. Aldığınız bütçenin miktarını ve taksitlerini kendiniz ihtiyacınız olan tutara göre belirlersiniz. İhtiyacınız olan tutar ne kadar yüklü miktarda olursa olsun küçük taksitle araba alma imkânınız bulunuyor. Birarabam’da uygulanan bütün adımlarda müşterilerimizin memnuniyeti göz önünde bulunduruluyor.

Birarabam kredisiz araba ile bankaların zorlu şartlarına uymak zorunda olmazsınız. Kefil, faiz ve yüksek taksitlerle zorlanmadan hayalinizdeki arabaya sahip olma fırsatını yakalayabilirsiniz. Taksit tutarınızı kendiniz belirleyebileceğiniz gibi 600 TL taksitle araba alma seçeneği de bulunuyor. Sizi zorlamayacak en uygun fiyatlandırma yöntemleri ile araba sahibi olmanıza Birarabam yardımcı oluyor.

Birarabam Kredisiz Araba Alma Sistemleri

Birarabam ile araba almanızın kolaylaştırılması için çeşitli sistemler uygulanır. Bu sistemler içerisinde ödemenizi kolaylaştıracak planlamalar yapılır. Araba alma işleminiz sırasında bireysel ya da grup finansman planlarımızdan yararlanarak size en uygun sistemi seçebilirsiniz.

Bireysel Finansman Planı

Bireysel finansman planı içerisinde tüm gerçekleştireceğiniz ödeme işlemleri bireysel olacak şekilde planlanır. Bu plan dahilinde;

Bireysel finansman planı içerisinde belirlenen bütün miktar ve tarihler tamamen size bağlıdır. Sizin oluşturduğunuz plan çerçevesinde gerçekleştirilecek bütün adımlar belirlenir. Böylece ödeme tutarınıza bağlı olarak teslim tarihinizi belirleyebilirsiniz.

Hangi Kurumlar Kredisiz Araba Sahibi Yapıyor?

Kredisiz araba veren kurum aracılığı ile herhangi bir birikime ya da krediye gerek duymadan araba sahibi olabilirsiniz. Sizi zorlayacak taksitlerden ya da şartlardan uzak durarak kolaylıkla hayalinizdeki arabayı alabilirsiniz. Birarabam sizlere herhangi bir kredi ya da peşinat zorunluluğu sunmadan beğendiğiniz arabaya kavuşmanızı sağlıyor.

İkinci el araba kredisi alarak ikinci el bir araca sahip olabilirsiniz. Ancak bu sizin için hem yüklü miktara gelecek hem de sizi zorlayacak koşullar yaratacaktır. Alınan ikinci el arabanın güvenilirliği her zaman tartışmaya açıktır. Sizlere sunulan kredisiz araba kampanyası ile kredi çekmek zorunda kalmadan ikinci el arabaya sahip olabilirsiniz.

Dilerseniz herhangi bir kredi alma zorunluluğu bulunmadan sıfır arabaya da sahip olabilirsiniz. Kredisiz sıfır araba alma işlemi için de uygulanan adımlar ve şartlar aynıdır. Şubelerimize başvurmanız durumunda kefilsiz kredisiz araba sahibi olabilirsiniz.

Banka Kredisiz Taksitle Araba Alma

Banka kredisi çekmeden araba sahibi olabilirsiniz. Aynı zamanda herhangi bir peşinat ödemeden de sadece taksit yöntemi ile hayalinizdeki arabayı alabilirsiniz. Banka kredisiz araba almak istiyorum diye düşünen herkesin isteğine uygun fırsatlar Birarabam’da bulunuyor.

Banka kredileri geri ödemesi güç kredi tipidir. Banka size verdiği miktarın üzerine faiz ekleyerek daha fazla geri ödeme almaktadır. Banka kredisiz taksitli araba almak sizi faiz, peşinat, vade farklı gibi şartlarla zorlamayacağı için çok daha kolay olacaktır.

Peşinatsız banka kredisiz araba almak sizi zorlamayacak taksitler ile ödemenizi gerçekleştirmek için öncelikle şubelerimize başvurmanız gerekir. Başvurunuzun ardından sizlere ihtiyacınız olan destek sağlanarak arabanızı almanız sağlanır. Size verilen desteği geri ödeme şekli ise taksittir. Kendinizin belirlediği taksitler yardımıyla kolaylıkla kredisiz taksitle araba alma işleminizi tamamlayabilirsiniz.

Kefilsiz Kredisiz Araç Sahibi Olun

Herhangi bir kefile ya da krediye ihtiyaç duymadan araba almanın yolu Birarabam’da sizlere sunuluyor. Sizden herhangi bir bütçe beklenmeden, peşinat istenmeden araba sahibi olmanız sağlanıyor. Eğer araba almak için bütçeniz olmadığını düşünüyorsanız, herhangi bir bütçe beklentisine girmeden size sunulan fırsatlarla arabanızı taksitle alabilirsiniz.

Araba sahibi olmak için mutlaka bankalardan çekilen kredilere ihtiyaç yoktur. Bankaların şartlarına ve yüklü taksitlerine maruz kalmadan arabanızı satın alabilirsiniz. Kredisiz araba almak şu şekilde ilerler; araba almanız için gerekli olan tutar firmamız tarafından sağlanır. Birarabam tarafından sağlanan bu finansal desteğin ardından ödemeniz için size uygun taksitler oluşturulur. Taksitle ödemeniz tamamlandığında ise aracınıza sahip olursunuz. Hem de birikmiş para ya da krediye ihtiyaç duymadan işleminizi tamamlarsınız.

Araba sahibi olmak isteyen herkesi Birarabam araba sahibi yapıyor. Araba satın alma işlemi sırasında ise kişilerden kefil, kredi ya da peşinat gibi ön koşullar sorulmuyor. Her bütçeden, herkese uygun olacak şekilde araba ödeme biçimi oluşturulmaktadır.

araba form doldur
    Hemen bilgi
    almak için
    form doldurun
    sizi arayalım

birevim logo