Taksitle Araba

SAHİBİ OLMA
FIRSATINI YAKALAYIN!

FORMU DOLDURUN
SİZİ ARAYALIM
BİREVİM İLETİŞİM MERKEZİ

Günümüzde hızla artan araba fiyatları, araba sahibi olmayı giderek zorlaştırıyor. Özellikle de araba almak isteyen fakat yeterli birikimi olmayan bireylere finansal çözümler sunan Birarabam, tüketicilere taksitle araba almaları için önemli bir avantaj sağlıyor. Orta ve dar gelirli bireyler, yeterli bütçeye sahip olamamaları durumunda taksitle araba sahibi olmak isteseler de finansman sorunu ile karşılaşıyorlar. Birarabam, birikimi olmayan vatandaşları da kolayca araba sahibi yapmak için taksitle araba alınır mı diye soranlara iyi haberi veriyor. Taksitle araba almanın yolunu açan Birarabam’ın finansman planları ile taksitle araba almak artık hayal değil. Taksitle araba veren firmalar arasında yer almayan, fakat araba almak isteyen herkese bütçeleri ölçüsünde finansman sunan Birarabam, taksitli araba alma fırsatı ile arabası olmayan kalmayacak!

Özellikle dar ve orta gelirli bireyler içi giderek zorlaşan taksitle araba alma imkânı, Birarabam finansman planları ile çok kolay! Taksitle araba almak için doğru adres olan Birarabam, sağladığı finansman sayesinde küçük birikimlerle araba sahibi olmak isteyenlere kredisiz araba almanın yolunu açıyor. Taksitle araba kampanyaları ile ilgili araştırma yapmanıza artık gerek yok. Taksitle araba kampanyası yapan firmaların teklifleri, cazip gibi görünse de uyguladıkları vade farkı nedeniyle geri ödemeleri imkânsız hale getirebilmektedirler. Taksitle araba detayları konusunda araştırma yapıyorsanız doğru cevabı Birarabam finansman modellerinde bulacaksınız. Birarabam tarafından sunulan finansman desteğiyle Türkiye'nin herhangi bir yerinden kolaylıkla taksitle araba sahibi olabiliyor.

Taksitle Araba Nasıl Alınır?

Taksitle araba alma şartları ve taksitle araba fiyatları, araba sahibi olmak isteyen herkesin sık sık araştırdığı bir konu. Birarabam finansman çözümleri ile hemen taşınarak taksitli araba alma sürecinde finansal zorluk yaşama durumunuzu ortadan kaldırabilirsiniz.  Taksitle araba sahibinden alma sürecinde ihtiyaç duyulan finansmanı en uygun koşullarla sağlayan Birarabam, bireylerin araba hayalini gerçeğe dönüştürüyor. Taksitle araba ikinci el gibi aramalarda da karşınıza çıkacak finansman sorununu da Birarabam’ın size özel sunduğu finansman modelleri ile ortadan kaldırabilirsiniz.

Taksitle araba ikinci el, araba sahibi olmanın giderek zorlaştığı günümüzde tüketicilerin araştırdığı konuların başında geliyor. Taksitle araba sahibi olmak, bu noktada doğru bir davranış gibi görünse de ek masraflar ve faiz ödemesi sorunu gibi problemler tüketicileri zor durumlara sokabiliyor. Gerek dar gelirli ailelere gerekse araba modelini yükseltmek isteyenlere araba sahibi olabilmeleri için gereken finansman desteği ise Birarabam’dan geliyor! Taksitle araba alma imkânı için ihtiyaç duyduğunuz finansman desteği size en uygun koşullarda Birarabam tarafından sunuluyor! Taksitle araba almak yolunda gereken destek için Birarabam’ın bireysel finansman planı ve grup finansman planı olarak sunulan finansman planlarından faydalandığınızda sizi çeşitli avantajlar bekliyor. Birarabam araç finansmanı planlarından yararlanarak araba sahibi olduğunuzda, banka kredisi kullanmak zorunda kalmadığınız için faiz ya da ek masraflarla karşı karşıya gelmez, peşinat ödemesi ya da ara ödeme yapmak zorunda da kalmazsınız. Ayrıca vade farkından kaynaklanan yüksek maliyetlerle de karşılaşmazsınız.

Birarabam taksitle araba alma hayalini gerçeğe çevirmek isteyen bireylere, bütçelerine göre taksit öder gibi araba sahibi olma fırsatı sağlıyor. Bankaların sunduğu araç kredilerinde konulan yüksek faiz oranları ve ek masraflardan yorulduysanız sizin için de en doğru tercih, Birarabam finansman planlarından faydalanmak olacaktır. Taksitli araba sahibi olmayı düşünen fakat yeterli birikimi olmayan herkes, Birarabam’ın sağladığı finansmandan faydalanarak hiçbir şekilde ek maliyet problemiyle karşılaşmadan araba hayaline kavuşuyor. Kredisiz araba için ihtiyacınız olan finansman desteği bütçenize en uygun olacak şekilde düzenlenerek Birarabam’da sizi bekliyor!

Taksitle Araba Alma Sistemi

Taksitle araba alma şartlarını araştıran ve taksitle araba alınır mı diye merak eden herkes, Birarabam finansman planları sayesinde kredi çekmeden ve hiç peşinat vermeden kolayca araba sahibi oluyor! Kredisiz araba araştırması içinde olanlar için faiz ya da peşinat ödemeden araba sahibi olmak zor bir olasılık olsa da Birarabam’ın tasarruf finansman planları, dar gelirli bireyler için de araba alma yollarını açıyor. Taksitle araba almak isteyenler için sağladığı finansman desteği ile taksitle araba alma imkânı sunan Birarabam, sizi faizlerle karşı karşıya kalmak zorunda bırakmıyor.

Birarabam tarafından sağlanan araç finansmanı desteği sayesinde taksitle araba alma yolları herkes için daha ulaşılabilir hale geliyor. Taksitli araba arayışında olan bireyler Birarabam’ın araç finansmanı desteğinden faydalanmak istediklerinde vade sayısı ve taksit limitlerini kendilerinin belirleyeceği bir planlamaya dahil ediliyorlar. Araba hayalinizi daha fazla ertelemek istemiyorsanız Birarabam finansman planlarından faydalanarak faiz ödemeden araba hayalinize kolayca kavuşun!

Taksitle araba almak isteyenler için finansman desteği sağlayan Birarabam finansman planlarından bütçenize uygun şekilde düzenlenen tasarruf planınızda peşinatlı ya da peşinatsız olarak dilediğiniz yöntemi seçme şansınız mevcut. Bu planlar arasından peşinatlı araç finansmanı tasarruf planını tercih ettiğinizde toplam finansman tutarının belirli bir kısmını peşin ödeyerek teslimatınızı daha erken tarihe çekebilirsiniz. Tercih ettiğiniz planın peşinatsız araç finansmanı olması durumunda ise organizasyon bedelini peşin ödeyerek toplam taksit vadenizi daha erken bir tarihte tamamlayabilirsiniz.

Faizsiz ve peşinatsız araba alma imkânı sunan Birarabam finansman planlarından birlikte araç finansman planı ve kişiye özel araç finansman planı olarak nitelendirilen seçeneklerden dilediğinizi seçerek kolayca araba sahibi olabilirsiniz.

Kişiye Özel Araç Finansmanı: Bu alternatifi seçtiğinizde araç sahibi olma hayalinize tamamen bireysel koşullarınıza uygun tasarruf planınız ile ulaşırsınız. Taksit tutarınız ve teslimat tarihinizin sizin seçiminizle şekillendiği kişiye özel araç finansmanında bütçenizi zorlamadan hayalinizdeki araca kolaylıkla ulaşmanız mümkün.

Birlikte Araç Finansmanı: Birarabam finansman planlarından olan birlikte araç finansman planında araç sahibi olma hayalinize, koşullarınıza uygun tasarruf planı ve dahil olduğunuz tasarruf grubu ile kolayca erişebiliyorsunuz. Birlikte araç finansmanını seçtiğinizde finansman teslim tarihiniz, dahil olduğunuz tasarruf grubunuzun noter huzurunda yapılan sıra tespitiyle belirleniyor. Bu alternatifi tercih ettiğinizde hayallerinize birlikteliğin gücüyle daha erken erişirsiniz.

Birarabam’ın sunduğu finansman planlarını tercih eden bireyler, faiz ödemeden ve Türkiye'nin istediği noktasından beğendikleri araca kolayca sahip olabiliyorlar. Kişiye özel belirlenen ödeme esnekliği sayesinde geri ödemelerde büyük kolaylık sunan Birarabam’ın sunduğu araç finansmanı planlarından yararlanarak araba, otobüs, kamyon, traktör ve gemi gibi bireysel ve ticari taşıt ihtiyaçlarınıza, kısa sürelerde ulaşırsınız.

Taksitle Araba Nasıl Alınır?

Faiz, vade farkı ya da ek masraflar olmadığı için kolayca taksitle araba sahibi olabileceğiniz Birarabam finansman planlarında taksitlerinizi tamamen bütçenize göre belirleyebileceksiniz. Birarabam tasarruf planlarıyla Türkiye’nin istediğiniz yerinden sıfır ya da ikinci el araba sahibi olabilir, araç ihtiyaçlarınız için gereken finansmana bireysel tasarruflara göre çok daha erken ulaşırsınız. Peşinat ödemek istemeyen ve taksitli araba nasıl alınır diye merak eden kişiler de Birarabam’ın finansman desteğinden faydalanarak hayallerindeki arabaya kolayca kavuşuyor. Sizi faiz yükünün altına sokmadan kolayca araba sahibi yapan Birarabam, araba almanız için gereken finansmanı bütçenize en uygun ödeme planları ile sağlıyor. Türkiye’nin istediğiniz yerinden beğendiğiniz herhangi bir arabayı alabilmeniz en avantajlı yolu Birarabam’dan geçiyor!

Taksitli araba almanız için en uygun yol, Birarabam’ın araç finansmanında sizi bekliyor. Birarabam şubelerine başvurarak ya da 444 23 53 numaralı telefonla Birarabam’a ulaşarak Türkiye’nin istediğiniz yerindeki arabayı, fiyatı ne olursa olsun kendi ödeme planınızı oluşturarak kolaylıkla alabilirsiniz.

    Hemen bilgi
    almak için
    form doldurun
    sizi arayalım
SİZE EN YAKIN BİRARABAM ŞUBESİ İÇİN TIKLAYIN

ŞUBELERİMİZ

Adana Şube

Adres: Panorama İş Merkezi, Reşatbey Mahallesi Türk Kuşu Caddesi No:1 Günep, 01120 Seyhan/Adana
Tel: 0212 622 14 09

Seyhan Şube

Adres: Kurtuluş Mah. Atatürk Cad. No:63/B Seyhan / ADANA
Tel: 0322 502 14 94

Yüreğir Şube

Adres: Dadaloğlu Mah. Kozan Cad. No: 374 Yüreğir /Adana
Tel: 0212 622 14 65

Merkez Şube

Adres: Turgut reis Mah. 106 Sok. No 1/A (SGK müdürlüğü karşısı, saat kulesi yanı) Merkez / Adıyaman
Tel: 0416 213 42 31

Merkez Şube

Adres: Fakıpaşa Mah. Kurtuluş Cad. No:30/A/A Merkez / Afyonkarahisar
Tel: 0212 622 14 52

Ağrı Şube

Adres: Sıtkiye Mah.Yaşar Kemal Cad.Taşırlar İş Hanı No:35/1 Merkez /Ağrı
Tel: 0212 622 14 54

Merkez Şube

Adres: Gümüşlü Mah. Atatürk Cad. No:13/A Merkez Amasya
Tel: 0212 622 14 57

Çankaya Şube

Adres: Strazburg Cad. No:27 Korkutreis Mah. Çankaya / Ankara
Tel: 0312 990 11 11

Sincan Şube

Adres: Atatürk Mahallesi, Ankara Caddesi, No:14/6-7-8 Sincan / Ankara
Tel: 0312 270 38 49

Etimesgut Şube

Adres: Kazımkarabekir Mah. İstasyon Cad. No:45/A Etimesgut / Ankara
Tel: 0212 622 14 67

Keçiören Şube

Adres: Güçlükaya Mah. Kızlarpınarı Cad. No: 15/E Keçiören/ Ankara
Tel: 0212 622 14 68

Mamak Şube

Adres: Harman Mah. Mamak Çarşıiçi Cad. No:27A Mamak / Ankara
Tel: 0212 622 14 88

Yenimahalle Şube

Adres: Ragıp Tüzün Cad. No.167 Yenimahalle / Ankara
Tel: 0212 622 14 83

Muratpaşa Şube

Adres: Tahılpazarı Mah. Adnan Menderes Bulvarı İsmail Aynur Akçor İş Merkezi 25/A Muratpaşa / Antalya
Tel: 0242 248 94 54

Kepez Şube

Adres: Yeşilırmak Cad. Emek Mah. 5/C Kepez / Antalya
Tel: 0212 622 14 66

Aydın Şube

Adres: Hasan Efendi Mah. Hükümet Bulvarı, No:11 Efeler/Aydın
Tel: 0256 213 06 36

Balıkesir Şube

Adres: Dumlupınar Mah. Anafartalar Cad. No:34/A Karesi/Balıkesir
Tel: 0266 249 03 29

Batman Şube

Adres: Pınarbaşı Mahallesi, Turgut Özal Bulvarı, No:239/B Merkez / Batman
Tel: 0488 215 60 50

Bitlis Şube

Adres: Sahil Mah. Cumhuriyet Cad. No: 353 Tatvan / Bitlis
Tel: 0212 622 14 56

Merkez Şube

Adres: İnönü Mah. Genç Cad. No:30/A Merkez/Bingöl Tel: 0212 622 14 16

Bolu Şube

Adres: Büyükcami mah.izzet Baysal cad no 101/A Bolu
Tel: 0212 622 14 04

Ankara Yolu Cd Şube

Adres: Duaçınarı, Ankara Yolu Cd. No:137, 16270 Yıldırım/Bursa
Tel: 0212 622 14 07

İnegöl Şube

Adres: Cuma Mah. Nuri Doğrul Cad. No:40 İnegöl / Bursa
Tel: 0212 622 14 55

Osmangazi Şube

Adres: Fevzi Çakmak Cad. No:59 Osmangazi / Bursa
Tel: 0224 223 83 38

Yıldırım Şube

Adres: Duaçınarı Mah. Ankarayolu Cad. No: 237/A Yıldırım / Bursa
Tel: 0224 369 23 35

Nilüfer Şube

Adres: Esentepe mh. Fatih Sultan Mehmet Bulvarı No:98, 16130 Nilüfer/Bursa
Tel: 0212 622 14 81

Çanakkale Şube

Adres: İsmetpaşa Mah. İnönü Cad. Mehmet Gürel Apart. No:149/1 Merkez / Çanakkale
Tel: 0286 212 58 74

Merkez Şube

Adres: Çepni Mah. İnönü Cad. No:29/A Çorum Tel: 0212 622 14 58

Merkezefendi Şube

Adres: Sırakapılar Mah. Saltak Cad. No:72/1 Merkezefendi/Denizli
Tel: 0258 241 57 92

Diyarbakır / Kayapınar Şube

Adres: Urfa Bulvarı Murat 4 Sitesi. A / Blok Apt. No: 86. B Kayapınar / Diyarbakır
Tel: 0412 238 19 23

Diyarbakır / Yenişehir Şube

Adres: Akkoyunlu Bulvarı 28 / A Yenişehir / Diyarbakır
Tel: 0212 622 14 72

Düzce Şube

Adres: Cedidiye Mahallesi, Bolu Caddesi, No:34/B Merkez / Düzce
Tel: 0212 622 14 64

Edirne Merkez Şube

Tel: 0212 622 14 91

Adres: Çavuşbey Mah. Talatpaşa Cad. No:184 Merkez / EDİRNE

Elazığ Şube

Tel: 0424 238 67 01

Adres: Çarşı Mah. Bosna Hersek Blv. İstasyon Cad. No:5 Merkez / Elazığ

Yakutiye Şube

Adres: Kazım Karabekir Mah. Orhan Şerifsoy Cad. No:32 Yakutiye / Erzurum
Tel: 0442 215 41 15

Eskişehir Şube

Adres: Hoşnudiye Mah. Cengiz Topel Cad. No:19/A Tepebaşı / Eskişehir
Tel: 0222 220 92 69

Şehitkamil Şube

Adres: İncili Pınar Mah. Kıbrıs Cad. Zeugma İş Merkezi No:2/B Şehitkamil / Gaziantep
Tel: 0342 230 16 90

Karagöz Şube

Adres: Çukur Mah. Hürriyet Cad. No:1/J Şahinbey / Gaziantep
Tel: 0212 622 14 62

Merkez Şube

Adres: Hacısiyam Mahallesi, İnönü Caddesi, No:7 / 9B Merkez / Giresun
Tel: 0212 622 14 60

Antakya Şube

Adres: Haraparası Mah. Yavuz Sultan Selim Cad. No:23/C  Antakya /Hatay
Tel: 0326 225 04 46

İskenderun Şube

Adres: Savaş Mah. Şehit Pamir Cad. No:11/A İskenderun /Hatay
Tel: 0212 622 14 53

Isparta Şube

Adres: Piri Mehmet Mah. 113. Cad. 1714 Sok. No:10 Isparta
Tel: 0212 622 14 63

Ataşehir Merkez Şube

Adres: Küçükbakkalköy Mah. Merdivenköy Yolu Cad. No:2/A Ataşehir / İstanbul
Tel: 0216 339 01 11

Çekmeköy Şube

Adres: Çamlık Mah. Muhsin Yazıcıoğlu Cad. No:62 D:5 Çekmeköy / İstanbul
Tel: 0216 524 80 01

Kavacık Şube

Adres: Kavacık Mah. Orhan Veli Kanık Cad. No:92/A Beykoz/İstanbul
Tel: 0212 622 14 85

Kartal Şube

Adres: Kordonboyu Mah. Ankara Cad. No:90/1/1 Kartal / İstanbul
Tel: 0216 488 12 17

Kadıköy Şube

Adres: Osmanağa Mah. Söğütlüçeşme Cad. No:35 Kadıköy/İSTANBUL
Tel: 0212 622 14 84

Maltepe Şube

Adres: Bağlarbaşı Mah. Bağdat Cad. 447/E - 449/39 B Blok Maltepe / İstanbul
Tel: 0212 622 14 78

Pendik Şube

Adres: Doğu Mah. 23 Nisan Cad. NO:59/B (Türkiye Finans Pendik Şube Yanı) Pendik / İstanbul
Tel: 0216 379 23 53

Pendik Çarşı Şube

Adres:Doğu Mahallesi, Erol Kaya Caddesi No:163, 34890 Pendik/İstanbul
Tel: 0216 643 47 88

Sancaktepe Şube

Adres:Meclis Mah. Ankara Cad. No:26/A Sancaktepe / İstanbul
Tel: 0216 511 32 86

Sultanbeyli Şube

Adres:Abdurrahman Gazi Mah. Fatih Bulvarı No: 86/A/1 Sultanbeyli / İstanbul
Tel: 0212 622 14 50

Ümraniye Şube

Adres:Atatürk Mah. Sütçü İmam Cad. No :41 Ümraniye / İstanbul
Tel: 0216 989 11 01

Üsküdar Şube

Adres:Mimar Sinan Mah. Harem Sahil Yolu Cad. No:23/1 Üsküdar / İstanbul
Tel: 0216 391 12 92

Arnavutköy Şube

Adres:Merkez Mah. Fatih Cad. No:7/A Arnavutköy / İstanbul
Tel: 0212 622 14 77

Avcılar Şube

Adres: Cihangir Mah. E-5 Yan Yol No: 249/A Avcılar/İstanbul
Tel: 0212 989 01 01

Bağcılar Şube

Adres: Çınar Mah. İstanbul Cad. No: 25/A Bağcılar / İstanbul
Tel: 0212 461 05 55

Bayrampaşa Şube

Adres: Yenidoğan Mah. Abdiipekçi Cad. Kardeşler İş Hanı No:22 Bayrampaşa / İstanbul
Tel: 0212 622 14 75

Esenler Şube

Adres: Fevziçakmak Mah., Atışalan Cad. 46/B Esenler /İstanbul
Tel: 0212 622 14 73

Esenyurt Şube

Adres: Fatih Mah. Doğan Araslı Bulvarı Akyol Plaza Sitesi No: 111 / 3 Esenyurt / İstanbul
Tel: 0212 699 71 13

Fatih Şube

Adres: Dervişali Mah. Fevzipaşa Cad. No: 150 Fatih/ İstanbul
Tel: 0212 533 23 53

Fatih Fevzipaşa Şube

Adres: Akşemsettin Mah. Fevzipaşa Cad. No:3 Fatih / İstanbul
Tel: 0212 622 14 95

Gaziosmanpaşa Şube

Adres: Bağlarbaşı Mah. Bağlarbaşı cad.No 43/45 D Gaziosmanpaşa / İstanbul
Tel: 0212 989 11 01

Gaziosmanpaşa Küçükköy Şube

Adres: Fevzi Çakmak Mah. İstanbul Cad. Aykutoğlu Flats No:10-16 İç Kapı No:12-13 Küçükköy - Gaziosmanpaşa / İstanbul
Tel: 0212 622 14 96

Levent Şube

Adres: Yeşilce Mah. Büyükdere Cad. Çınar Plaza No:75/A Bağımsız Bölüm:1 No:1 Kağıthane / İstanbul
Tel: 0212 622 14 97

Sultangazi Şube

Adres:Sultançiftliği Mah. Eski Edirnekapı Asfaltı Cad. No: 601/A Sultangazi / İstanbul
Tel: 0212 622 14 61

Şirinevler Şube

Adres: Hürriyet Mah. Mahmutbey Cad. No:53/B Şirinevler / İstanbul
Tel: 0212 622 14 70

Bornova Şube

Adres: Erzene Mah. Fevzi Çakmak Cad. No:13/B Bornova / İzmir
Tel: 0232 342 41 74

Çankaya Konak Şube

Adres: Yenigün Mah. Gaziosmanpaşa Bulvarı No: 60/A Çankaya Konak / İzmir
Tel: 0232 990 01 11

Çiğli Şube

Adres: Ataşehir Mah. Anadolu Caddesi No:901/D Çiğli / İzmir
Tel: 0212 622 14 82

Karabağlar Şube

Adres: Aşık Veysel Mah. Yeşillik Cad. No:413 Karabağlar / İzmir
Tel: 0212 622 14 51

Dulkadiroğlu Şube

Adres: Egemenlik Mah. Azerbeycan Bulvarı, No:47/B Dulkadiroğlu / Kahramanmaraş
Tel: 0344 502 04 09

Karabük Şube

Adres: Bayır Mah. Menderes Cad. No:4/D Merkez / Karabük
Tel: 0370 502 18 45

Kayseri Melikgazi Şube

Adres: Cumhuriyet Mahallesi, Kiçikapı Cd. No:16, 38350 Melikgazi/Kayseri
Tel: 0212 622 14 02

Kocasinan Şube

Adres: Gevher Nesibe Mah. İstasyon Cad. Camlı İş Merkezi No:25/C Kocasinan / Kayseri
Tel: 0352 222 87 75

Kırklareli Şube

Adres: Karaca İbrahim Mah. Fevzi Çakmak Bulv. No:2 No:3
Merkez / Kırklareli
Tel: 0212 622 14 79

Gebze Şube

Adres: Sultan Orhan Mah. Hükümet Cad. No:133 Gebze / Kocaeli
Tel: 0262 642 76 78

Gölcük Şube

Adres: Merkez Mah. Amiral Sağlam Cad. Haşim Bey Apt. No: 29 C Gölcük / Kocaeli
Tel: 0212 622 14 86

İzmit Şube

Adres: Çukurbağ Mah. İnönü Cad. No: 181 İzmit / Kocaeli
Tel: 0262 324 57 89

İzmit Fevziye Şube

Adres: ÖmerAğa Mah. Fethiye Cad. No:10 İzmit / Kocaeli
Tel: 0216 643 47 86

Selçuklu Şube

Adres: Feritpaşa Mahallesi Ahmet Hilmi Nalçacı Caddesi No:70/A Selçuklu / Konya
Tel: 0332 238 93 13

Karatay Şube

Adres: Aziziye Mahallesi, Mevlana Caddesi, No:65 Karatay / Konya
Tel: 0332 351 48 14

Konya Şube

Adres: İhsaniye, Müneccimbaşı Sk. No: 9/A, 42060 Selçuklu/Konya
Tel: 0212 622 14 08

Kütahya Şube

Adres: Servi Mah. Adnan Menderes Bulvarı, No:5/ A Kütahya Merkez
Tel: 0212 622 14 74

Battalgazi Şube

Adres: Niyazi, İnönü Cd. No:144 D:Z55, 44100 Battalgazi/Malatya (Doğa Cadde Avm)
Tel: 0(422) 502 53 93

Manisa Şube

Adres: Aynı Ali Mah. 8 Eylül Cad. No:106/A Yunus Emre / Manisa
Tel: 0236 232 02 47

Mardin Şube

Adres: 13 Mart Mah. Vali Ozan Cad. No:76/F Artuklu / Mardin
Tel: 0482 212 81 72

Yenişehir Şube

Adres: Cumhuriyet Mahallesi, Gazi Mustafa Kemal Bulvarı No:298/D Yenişehir / Mersin
Tel: 0324 325 53 57

Akdeniz Şube

Adres: İhsaniye Mah. Zeytinlibahçe Cad. No:112/B Akdeniz / Mersin
Tel: 0212 622 14 76

Mersin Tarsus Şube

Adres: Şehit Mustafa Mah. İsmetpaşa Blv. No:18A Tarsus / MERSİN
Tel: 0212 622 14 90

Ordu Şube

Adres: Şarkiye Mah. Süleyman Felek Cad. No: 57 A / Altınordu / Ordu
Tel: 0452 222 11 86

Osmaniye Şube

Adres: İstiklal Mah. Atatürk Cad. No:150 Merkez / Osmaniye
Tel: 0212 622 14 59

Sakarya Şube

Adres: Tığcılar Mah. Atatürk Bulvarı No :65 Erenler / Sakarya
Tel: 0264 277 46 96

İlkadım Şube

Adres: Kale Mah. Cumhuriyet Cad. No:22 (Açmak İş Hanı) İlkadım / Samsun
Tel: 0362 435 21 61

Sivas Şube

Adres: Halil Rıfatpaşa Mah. İnönü Bulvarı On İki Eylül Sit. A Blok Apt. No: 51 A / Merkez / Sivas
Tel: 0346 225 27 07

Haliliye Şube

Adres: Kamberiye Mahallesi Kadri Eroğan Caddesi No:7 Haliliye/Şanlıurfa
Tel: 0212 622 14 06

Şanlıurfa Şube

Adres: Kamberiye Mah. Atatürk Bulvarı Harran Oteli No:69/1 Haliliye / Şanlıurfa
Tel: 0414 313 67 76

Çorlu Şube

Adres: Reşadiye Mah. Atatürk Bulvarı. No: 67 A / Çorlu / Tekirdağ
Tel: 0282 651 09 04

Tokat Şube

Adres: Yeşilırmak Mah. Çeçenistan Bulvarı No :7 Merkez / Tokat
Tel: 0212 622 14 69

Adres: Çarşı Mahallesi, Uzun Sokak, Hayrioğlu İş Merkezi No: 74/A Ortahisar / Trabzon
Tel: 0462 323 15 95

Adres: : Durak Mah. Fatih Cad. No:16/A Merkez / UŞAK
Tel: 0212 622 14 87

Van Şube

Adres: Bahçıvan Mah. Kazım Karabekir Bulvarı, No:100 İpekyolu / Van
Tel: 0432 502 78 58

Yalova Şube

Adres: Süleymanbey Mah. Sefabey Cad. Merkez / Yalova
Tel: 0212 622 14 71