SENETLE ARABA ALMAK

600 TL'den başlayan taksitlerle, senetle araba, küçük küçük taksitler ödeyerek, hiç fark vermeden hayalinizdeki arabanın sahibi olabilirsiniz. Üstelik şimdi çok daha erken teslim fırsatından yararlanabilirsiniz. Aşağıda Yanda yer alan formu doldurun sizi arayıp detaylı bilgi verelim.

FORMU DOLDURUN
SİZİ ARAYALIM

Birarabam, araba sahibi olmak isteyen ancak bunun için yeterli birikimi olmayan bireylere finansal çözümler sunarak, tüketicileri yüksek faizler ve ek masraflardan kurtarıyor. Yeterli bütçeye sahip olmayan orta ve dar gelirli bireyler, vadeli araba alma seçeneklerine yöneldiklerinde finansman sorunu ile karşı karşıya geliyorlar. Senetle araba almak istiyorum diyen herkese kolayca araba almanın yolunu açan Birarabam, birikimi olmayan vatandaşları da araba sahibi yapıyor.

Senetle araba alma sürecinde finansman sorunu artık dert olmaktan çıkıyor! Dar ve orta gelirli aileler için peşinatsız vadeli araba sahibi olmak artık hayal değil. Senetle araba satan firmalar arasında olmayan ancak araba almak isteyen herkese bütçeleri ölçüsünde finansman desteği sunan Birarabam ile arabası olmayan kalmayacak.

Birarabam finansman planlarından bütçenize en uygununu seçerek Türkiye’nin istediğiniz yerinden araba sahibi olabilirsiniz. Birarabam, senetle araba alma sürecinizde sizlere seçeceğiniz araba için ihtiyacınız olan en uygun finansman planlarını sağlayarak araba hayalinizi gerçeğe çeviriyor.

Senetle araba almak istiyorum diyen herkes, bütçesine uygun finansmana Birarabam farkıyla ulaşarak kolayca araba sahibi oluyor. Siz de Birarabam’ın Bireysel ve Grup finansman planlarından faydalanarak yeni arabanıza kendinizi zorlamanıza gerek kalmadan kavuşabilirsiniz.

Senetle araba alma yolları arasında yer alan Birarabam finansman planlarıyla arabanızı alırken ihtiyaç duyduğunuz finansmana bütçenizi zor duruma sokmadan ve çok daha kolay ulaşacaksınız. Bireysel ve Grup finansman planları olarak ikiye ayrılan Birarabam finansman planlarından size en uygununu seçerek arabanızı alırken faiz ve dosya masrafı ödeme zorunluluğundan da kurtulacaksınız.

Senetle Araba Nasıl Alınır?

Araba sahibi olmak için banka kredisi kullandığınızda yüksek faiz oranları ve bankanın sunduğu dosya masraflarının arasında sıkışıp kalırsınız ancak Birarabam, araba almak isteyen herkesin bütçesine uygun finansman planları oluşturarak bu zorlu süreci kolayca çözüyor. Araba sahibi olmak isteyen birçok tüketicinin sorduğu senetle araba nasıl alınır sorusu için doğru cevaplar Birarabam’da sizi bekliyor!

Birarabam bireysel ve grup finansman seçeneklerinden gelir seviyenize en uygun olanı tercih ederek senetle araba alma sürecinizde ihtiyaç duyduğunuz finansmana kolayca ulaşmanız mümkün. Tercih ettiğiniz plan hangisi olursa olsun, Türkiye’nin istediğiniz yerinden ister sıfır ister ikinci el araba satın alabilirsiniz.

Birarabam finansman planları kapsamında senetle araba nasıl alınır sorusunu detaylandırmak gerekirse; bunun için öncelikle Birarabam’ın sağladığı finansmanlardan bütçenize en uygununu tespit etmeniz gerekiyor. Ödeyebileceğiniz aylık taksit miktarı çerçevesinde bütçe planlamanızı yaparak hayalini kurduğunuz arabaya bu aşamadan sonra kolayca kavuşabilirsiniz. Birarabam finansmanıyla araba aldığınızda;

Senetle Araba Alma

Taşıt kredisi kullandığınızda sizi peşinat zorunluluğu, dosya masrafları ve yüksek faiz oranları gibi bütçenizi zor duruma sokacak mecburiyetlerle karşı karşıya kalırsınız. Senetle araba alma yolları için Birarabam finansman planlarından faydalandığınızda daha fazla düşünmenize gerek kalmaz. Faizsiz senetle araba alma sürecinizde Birarabam’ın sağladığı finansmanla peşinat bile ödemenize gerek kalmadan sadece aylık ödeme planına uyarak araba sahibi olabilirsiniz.

Birarabam araba finansmanı fırsatlarından faydalandığınızda ihtiyacınız olan arabaya faiz ödemesi yapmadan kolayca ulaşabilirsiniz. Senetle araba almak yerine Birarabam’ın sağladığı finansmanla araba aldığınızda aylık ödemeleriniz sizin bütçenize göre ayarlandığı için yüksek taksit stresi de taşımazsınız. Hem sıfır hem de ikinci el araçlar için alabileceğiniz finansman desteği ile ayrıca Türkiye’nin dört bir yanından istediğiniz arabayı tercih edebilirsiniz.

Senetle Araba Sahibi Olun!

Bankaların tüketicilere sağladıkları taşıt kredilerinde uyguladıkları faiz oranı giderek yükseliyor ve bu da taşıt almak isteyenlerin hayallerinden vazgeçmelerine yol açabiliyor. Araba almak isteyenleri taşıt kredisi çekip maddi yük altına girmekten kurtaran Birarabam’ın sağladığı taşıt finansmanıyla bütçenizi hiç zorlamadan araba sahibi olmanızın yolu açılıyor.

Birarabam taşıt finansmanı planında şu avantajlar yer alıyor;

Birarabam Senetle Araba Alma

Araba sahibi olmak isteyenlere birbirinden farklı iki finansman planı sunan Birarabam ile araba hayaliniz gerçek oluyor… Birarabam, sunduğu Bireysel finansman planı ve Grup finansman planı çerçevesinde herkese bütçesine göre ödeme planı oluşturma imkânı sağlar. Birarabam’ın kredisiz ve faizsiz araç sahibi olmanız için sunduğu finansman planlarından faydalanarak Türkiye’nin dört bir yanından, sıfır ya da ikinci el olması fark etmeksizin istediğiniz arabayı alabilirsiniz.

Birarabam tarafından bütçenize uygun şekilde düzenlenen tasarruf planınızda peşinatlı ya da peşinatsız olarak dilediğiniz yöntemi seçme şansınız mevcut. Peşinatlı araç finansmanı tasarruf planını tercih ettiğinizde toplam finansman tutarının belirli bir kısmını peşin ödeyerek teslimatınızı daha erken tarihe alabilirsiniz. Peşinatsız araç finansmanı tasarruf planını tercih ettiğinizde ise organizasyon bedelini peşin ödeyerek toplam taksit vadenizi daha erken bir tarihte tamamlayabilirsiniz.

Senetler araba almak isteyenler için finansman desteği sağlayan Birarabam finansman planlarında tüketicilere iki ayrı finansman alternatifi sunuluyor. Birlikte araç finansman planı ve kişiye özel araç finansman planı olarak nitelendirilen seçeneklerde faizsiz ve peşinatsız araba alma imkânı sağlanıyor.

Birarabam tarafından sunulan finansman planlarında kişiye özel belirlenen ödeme esnekliği sayesinde bireyler, faiz ödemeden ve Türkiye'nin istediği noktasından beğendikleri araca kolayca sahip olabiliyorlar. Birarabam’ın sunduğu araç finansmanı planlarından faydalanarak araba, otobüs, kamyon, traktör ve gemi gibi bireysel ve ticari taşıt ihtiyaçlarınıza, bireysel tasarruf yöntemlerine kıyasla çok daha kısa sürelerde ulaşırsınız.

Birlikte Araç Finansmanı: Bu finansman sisteminde araç sahibi olma hayalinize, koşullarınıza uygun tasarruf planı ve dahil olduğunuz tasarruf grubu ile kolayca ulaşırsınız. Bu alternatifi seçtiğinizde finansman teslim tarihiniz, dahil olduğunuz tasarruf grubunuzun noter huzurunda yapılan sıra tespitiyle belirlenerek hayallerinize birlikteliğin gücüyle daha erken ulaşmanız sağlanır.

Kişiye Özel Araç Finansmanı: Araç sahibi olma hayalinize tamamen bireysel koşullarınıza uygun tasarruf planınız ile ulaşabileceğiniz kişiye özel araç finansmanında, taksit tutarınızı ve teslimat tarihiniz sizin seçiminizle şekilleniyor. Böylelikle bütçenizi zorlamadan hayalinizdeki araca kolaylıkla ulaşmanız mümkün oluyor.

Taksitlerinizin bütçenize göre belirlendiği, faiz, vade farkı ya da ek maliyetlerin olmadığı Birarabam ile yeni araba alabildiğiniz gibi 2. el araba almanız da mümkün. Türkiye’nin istediğiniz yerinden beğendiğiniz herhangi bir arabayı alabilmeniz en avantajlı yolu Birarabam’da sizi bekliyor!

Hangi Kurumlar Senetle Araba Veriyor?

Araba nasıl alınır; sorusu akla geldiğinde birçok kişinin cevabı kredi çekmek olur ancak Birarabam, sunduğu finansman planları ile yüksek faiz ve peşinat ödeme zorunluluğu yaşamadan istediğiniz araba için size kolaylıkla finansal destek sağlar. Senetle araba veren firmalar arasında Birarabam yer almıyor ancak Birarabam tarafından sağlanan finansman sayesinde kolay ödeme avantajlarıyla, faizsiz ve peşinatsız araba almak çok kolay! Siz de Birarabam’a gelin, size en uygun ödeme planıyla aldığınız finansmanla senetle araba sahibi olun! Faizsiz, taşıt kredisiz ve ek masrafsız senetle araba sahibi olabilmeniz için gereken finansman desteğini Birarabam’ın size uygun finansman planlarında kolayca bulabilirsiniz.

Senetle araba alma hayalinize giden en kısa yol Birarabam’ın araç finansmanı planlarından geçiyor! Birarabam şubelerine başvurarak ya da 444 23 53 numaralı telefonla Birarabam’a ulaşarak Türkiye’nin istediğiniz yerindeki arabayı, fiyatı ne olursa olsun kendi ödeme planınızı oluşturarak kolaylıkla alabilirsiniz.

araba form doldur
    Hemen bilgi
    almak için
    form doldurun
    sizi arayalım