Senetle Araba

SAHİBİ OLMA
FIRSATINI YAKALAYIN!

FORMU DOLDURUN
SİZİ ARAYALIM
BİREVİM İLETİŞİM MERKEZİ

Birarabam, araba sahibi olmak isteyen ancak bunun için yeterli birikimi olmayan bireylere finansal çözümler sunarak, tüketicileri yüksek faizler ve ek masraflardan kurtarıyor. Yeterli bütçeye sahip olmayan orta ve dar gelirli bireyler, vadeli araba alma seçeneklerine yöneldiklerinde finansman sorunu ile karşı karşıya geliyorlar. Senetle araba almak istiyorum diyen herkese kolayca araba almanın yolunu açan Birarabam, birikimi olmayan vatandaşları da araba sahibi yapıyor.

Senetle araba alma sürecinde finansman sorunu artık dert olmaktan çıkıyor! Dar ve orta gelirli aileler için peşinatsız vadeli araba sahibi olmak artık hayal değil. Senetle araba satan firmalar arasında olmayan ancak araba almak isteyen herkese bütçeleri ölçüsünde finansman desteği sunan Birarabam ile arabası olmayan kalmayacak.

Birarabam finansman planlarından bütçenize en uygununu seçerek Türkiye’nin istediğiniz yerinden araba sahibi olabilirsiniz. Birarabam, senetle araba alma sürecinizde sizlere seçeceğiniz araba için ihtiyacınız olan en uygun finansman planlarını sağlayarak araba hayalinizi gerçeğe çeviriyor.

Senetle araba almak istiyorum diyen herkes, bütçesine uygun finansmana Birarabam farkıyla ulaşarak kolayca araba sahibi oluyor. Siz de Birarabam’ın Bireysel ve Grup finansman planlarından faydalanarak yeni arabanıza kendinizi zorlamanıza gerek kalmadan kavuşabilirsiniz.

Senetle araba alma yolları arasında yer alan Birarabam finansman planlarıyla arabanızı alırken ihtiyaç duyduğunuz finansmana bütçenizi zor duruma sokmadan ve çok daha kolay ulaşacaksınız. Bireysel ve Grup finansman planları olarak ikiye ayrılan Birarabam finansman planlarından size en uygununu seçerek arabanızı alırken faiz ve dosya masrafı ödeme zorunluluğundan da kurtulacaksınız.

Senetle Araba Nasıl Alınır?

Araba sahibi olmak için banka kredisi kullandığınızda yüksek faiz oranları ve bankanın sunduğu dosya masraflarının arasında sıkışıp kalırsınız ancak Birarabam, araba almak isteyen herkesin bütçesine uygun finansman planları oluşturarak bu zorlu süreci kolayca çözüyor. Araba sahibi olmak isteyen birçok tüketicinin sorduğu senetle araba nasıl alınır sorusu için doğru cevaplar Birarabam’da sizi bekliyor!

Birarabam bireysel ve grup finansman seçeneklerinden gelir seviyenize en uygun olanı tercih ederek senetle araba alma sürecinizde ihtiyaç duyduğunuz finansmana kolayca ulaşmanız mümkün. Tercih ettiğiniz plan hangisi olursa olsun, Türkiye’nin istediğiniz yerinden ister sıfır ister ikinci el araba satın alabilirsiniz.

Birarabam finansman planları kapsamında senetle araba nasıl alınır sorusunu detaylandırmak gerekirse; bunun için öncelikle Birarabam’ın sağladığı finansmanlardan bütçenize en uygununu tespit etmeniz gerekiyor. Ödeyebileceğiniz aylık taksit miktarı çerçevesinde bütçe planlamanızı yaparak hayalini kurduğunuz arabaya bu aşamadan sonra kolayca kavuşabilirsiniz. Birarabam finansmanıyla araba aldığınızda;

 • Sıfır ya da ikinci el fark etmeksizin dilediğiniz arabayı Türkiye’nin istediğiniz yerinden alabilirsiniz.
 • Peşinat ödediğinizde ya da ara ödeme yaptığınızda taksitlerinizi kısa zamanda bitirme imkânı elde edersiniz.
 • Taşıt kredisi kullanmanıza gerek kalmadığı için zorunlu peşinat, dosya masrafı ya da faizle burun buruna gelmezsiniz.

Senetle Araba Alma

Taşıt kredisi kullandığınızda sizi peşinat zorunluluğu, dosya masrafları ve yüksek faiz oranları gibi bütçenizi zor duruma sokacak mecburiyetlerle karşı karşıya kalırsınız. Senetle araba alma yolları için Birarabam finansman planlarından faydalandığınızda daha fazla düşünmenize gerek kalmaz. Faizsiz senetle araba alma sürecinizde Birarabam’ın sağladığı finansmanla peşinat bile ödemenize gerek kalmadan sadece aylık ödeme planına uyarak araba sahibi olabilirsiniz.

Birarabam araba finansmanı fırsatlarından faydalandığınızda ihtiyacınız olan arabaya faiz ödemesi yapmadan kolayca ulaşabilirsiniz. Senetle araba almak yerine Birarabam’ın sağladığı finansmanla araba aldığınızda aylık ödemeleriniz sizin bütçenize göre ayarlandığı için yüksek taksit stresi de taşımazsınız. Hem sıfır hem de ikinci el araçlar için alabileceğiniz finansman desteği ile ayrıca Türkiye’nin dört bir yanından istediğiniz arabayı tercih edebilirsiniz.

Senetle Araba Sahibi Olun!

Bankaların tüketicilere sağladıkları taşıt kredilerinde uyguladıkları faiz oranı giderek yükseliyor ve bu da taşıt almak isteyenlerin hayallerinden vazgeçmelerine yol açabiliyor. Araba almak isteyenleri taşıt kredisi çekip maddi yük altına girmekten kurtaran Birarabam’ın sağladığı taşıt finansmanıyla bütçenizi hiç zorlamadan araba sahibi olmanızın yolu açılıyor.

Birarabam taşıt finansmanı planında şu avantajlar yer alıyor;

 • Banka kredisi kullanmadığınız için faiz ya da ek masraflarla karşılaşmazsınız.
 • Vade farkı ödemezsiniz.
 • Peşinat ödemesi ya da ara ödeme yapma zorunluluğunuz yoktur.

Birarabam Senetle Araba Alma

Araba sahibi olmak isteyenlere birbirinden farklı iki finansman planı sunan Birarabam ile araba hayaliniz gerçek oluyor… Birarabam, sunduğu Bireysel finansman planı ve Grup finansman planı çerçevesinde herkese bütçesine göre ödeme planı oluşturma imkânı sağlar. Birarabam’ın kredisiz ve faizsiz araç sahibi olmanız için sunduğu finansman planlarından faydalanarak Türkiye’nin dört bir yanından, sıfır ya da ikinci el olması fark etmeksizin istediğiniz arabayı alabilirsiniz.

Birarabam tarafından bütçenize uygun şekilde düzenlenen tasarruf planınızda peşinatlı ya da peşinatsız olarak dilediğiniz yöntemi seçme şansınız mevcut. Peşinatlı araç finansmanı tasarruf planını tercih ettiğinizde toplam finansman tutarının belirli bir kısmını peşin ödeyerek teslimatınızı daha erken tarihe alabilirsiniz. Peşinatsız araç finansmanı tasarruf planını tercih ettiğinizde ise organizasyon bedelini peşin ödeyerek toplam taksit vadenizi daha erken bir tarihte tamamlayabilirsiniz.

Senetler araba almak isteyenler için finansman desteği sağlayan Birarabam finansman planlarında tüketicilere iki ayrı finansman alternatifi sunuluyor. Birlikte araç finansman planı ve kişiye özel araç finansman planı olarak nitelendirilen seçeneklerde faizsiz ve peşinatsız araba alma imkânı sağlanıyor.

Birarabam tarafından sunulan finansman planlarında kişiye özel belirlenen ödeme esnekliği sayesinde bireyler, faiz ödemeden ve Türkiye'nin istediği noktasından beğendikleri araca kolayca sahip olabiliyorlar. Birarabam’ın sunduğu araç finansmanı planlarından faydalanarak araba, otobüs, kamyon, traktör ve gemi gibi bireysel ve ticari taşıt ihtiyaçlarınıza, bireysel tasarruf yöntemlerine kıyasla çok daha kısa sürelerde ulaşırsınız.

Birlikte Araç Finansmanı: Bu finansman sisteminde araç sahibi olma hayalinize, koşullarınıza uygun tasarruf planı ve dahil olduğunuz tasarruf grubu ile kolayca ulaşırsınız. Bu alternatifi seçtiğinizde finansman teslim tarihiniz, dahil olduğunuz tasarruf grubunuzun noter huzurunda yapılan sıra tespitiyle belirlenerek hayallerinize birlikteliğin gücüyle daha erken ulaşmanız sağlanır.

Kişiye Özel Araç Finansmanı: Araç sahibi olma hayalinize tamamen bireysel koşullarınıza uygun tasarruf planınız ile ulaşabileceğiniz kişiye özel araç finansmanında, taksit tutarınızı ve teslimat tarihiniz sizin seçiminizle şekilleniyor. Böylelikle bütçenizi zorlamadan hayalinizdeki araca kolaylıkla ulaşmanız mümkün oluyor.

Taksitlerinizin bütçenize göre belirlendiği, faiz, vade farkı ya da ek maliyetlerin olmadığı Birarabam ile yeni araba alabildiğiniz gibi 2. el araba almanız da mümkün. Türkiye’nin istediğiniz yerinden beğendiğiniz herhangi bir arabayı alabilmeniz en avantajlı yolu Birarabam’da sizi bekliyor!

Hangi Kurumlar Senetle Araba Veriyor?

Araba nasıl alınır; sorusu akla geldiğinde birçok kişinin cevabı kredi çekmek olur ancak Birarabam, sunduğu finansman planları ile yüksek faiz ve peşinat ödeme zorunluluğu yaşamadan istediğiniz araba için size kolaylıkla finansal destek sağlar. Senetle araba veren firmalar arasında Birarabam yer almıyor ancak Birarabam tarafından sağlanan finansman sayesinde kolay ödeme avantajlarıyla, faizsiz ve peşinatsız araba almak çok kolay! Siz de Birarabam’a gelin, size en uygun ödeme planıyla aldığınız finansmanla senetle araba sahibi olun! Faizsiz, taşıt kredisiz ve ek masrafsız senetle araba sahibi olabilmeniz için gereken finansman desteğini Birarabam’ın size uygun finansman planlarında kolayca bulabilirsiniz.

Senetle araba alma hayalinize giden en kısa yol Birarabam’ın araç finansmanı planlarından geçiyor! Birarabam şubelerine başvurarak ya da 444 23 53 numaralı telefonla Birarabam’a ulaşarak Türkiye’nin istediğiniz yerindeki arabayı, fiyatı ne olursa olsun kendi ödeme planınızı oluşturarak kolaylıkla alabilirsiniz.

  Hemen bilgi
  almak için
  form doldurun
  sizi arayalım
SİZE EN YAKIN BİRARABAM ŞUBESİ İÇİN TIKLAYIN

ŞUBELERİMİZ

Adana Şube

Adres: Panorama İş Merkezi, Reşatbey Mahallesi Türk Kuşu Caddesi No:1 Günep, 01120 Seyhan/Adana
Tel: 0212 622 14 09

Seyhan Şube

Adres: Kurtuluş Mah. Atatürk Cad. No:63/B Seyhan / ADANA
Tel: 0322 502 14 94

Yüreğir Şube

Adres: Dadaloğlu Mah. Kozan Cad. No: 374 Yüreğir /Adana
Tel: 0212 622 14 65

Merkez Şube

Adres: Turgut reis Mah. 106 Sok. No 1/A (SGK müdürlüğü karşısı, saat kulesi yanı) Merkez / Adıyaman
Tel: 0416 213 42 31

Merkez Şube

Adres: Fakıpaşa Mah. Kurtuluş Cad. No:30/A/A Merkez / Afyonkarahisar
Tel: 0212 622 14 52

Ağrı Şube

Adres: Sıtkiye Mah.Yaşar Kemal Cad.Taşırlar İş Hanı No:35/1 Merkez /Ağrı
Tel: 0212 622 14 54

Merkez Şube

Adres: Gümüşlü Mah. Atatürk Cad. No:13/A Merkez Amasya
Tel: 0212 622 14 57

Çankaya Şube

Adres: Strazburg Cad. No:27 Korkutreis Mah. Çankaya / Ankara
Tel: 0312 990 11 11

Sincan Şube

Adres: Atatürk Mahallesi, Ankara Caddesi, No:14/6-7-8 Sincan / Ankara
Tel: 0312 270 38 49

Etimesgut Şube

Adres: Kazımkarabekir Mah. İstasyon Cad. No:45/A Etimesgut / Ankara
Tel: 0212 622 14 67

Keçiören Şube

Adres: Güçlükaya Mah. Kızlarpınarı Cad. No: 15/E Keçiören/ Ankara
Tel: 0212 622 14 68

Mamak Şube

Adres: Harman Mah. Mamak Çarşıiçi Cad. No:27A Mamak / Ankara
Tel: 0212 622 14 88

Yenimahalle Şube

Adres: Ragıp Tüzün Cad. No.167 Yenimahalle / Ankara
Tel: 0212 622 14 83

Muratpaşa Şube

Adres: Tahılpazarı Mah. Adnan Menderes Bulvarı İsmail Aynur Akçor İş Merkezi 25/A Muratpaşa / Antalya
Tel: 0242 248 94 54

Kepez Şube

Adres: Yeşilırmak Cad. Emek Mah. 5/C Kepez / Antalya
Tel: 0212 622 14 66

Aydın Şube

Adres: Hasan Efendi Mah. Hükümet Bulvarı, No:11 Efeler/Aydın
Tel: 0256 213 06 36

Balıkesir Şube

Adres: Dumlupınar Mah. Anafartalar Cad. No:34/A Karesi/Balıkesir
Tel: 0266 249 03 29

Batman Şube

Adres: Pınarbaşı Mahallesi, Turgut Özal Bulvarı, No:239/B Merkez / Batman
Tel: 0488 215 60 50

Bitlis Şube

Adres: Sahil Mah. Cumhuriyet Cad. No: 353 Tatvan / Bitlis
Tel: 0212 622 14 56

Merkez Şube

Adres: İnönü Mah. Genç Cad. No:30/A Merkez/Bingöl Tel: 0212 622 14 16

Bolu Şube

Adres: Büyükcami mah.izzet Baysal cad no 101/A Bolu
Tel: 0212 622 14 04

Ankara Yolu Cd Şube

Adres: Duaçınarı, Ankara Yolu Cd. No:137, 16270 Yıldırım/Bursa
Tel: 0212 622 14 07

İnegöl Şube

Adres: Cuma Mah. Nuri Doğrul Cad. No:40 İnegöl / Bursa
Tel: 0212 622 14 55

Osmangazi Şube

Adres: Fevzi Çakmak Cad. No:59 Osmangazi / Bursa
Tel: 0224 223 83 38

Yıldırım Şube

Adres: Duaçınarı Mah. Ankarayolu Cad. No: 237/A Yıldırım / Bursa
Tel: 0224 369 23 35

Nilüfer Şube

Adres: Esentepe mh. Fatih Sultan Mehmet Bulvarı No:98, 16130 Nilüfer/Bursa
Tel: 0212 622 14 81

Çanakkale Şube

Adres: İsmetpaşa Mah. İnönü Cad. Mehmet Gürel Apart. No:149/1 Merkez / Çanakkale
Tel: 0286 212 58 74

Merkez Şube

Adres: Çepni Mah. İnönü Cad. No:29/A Çorum Tel: 0212 622 14 58

Merkezefendi Şube

Adres: Sırakapılar Mah. Saltak Cad. No:72/1 Merkezefendi/Denizli
Tel: 0258 241 57 92

Diyarbakır / Kayapınar Şube

Adres: Urfa Bulvarı Murat 4 Sitesi. A / Blok Apt. No: 86. B Kayapınar / Diyarbakır
Tel: 0412 238 19 23

Diyarbakır / Yenişehir Şube

Adres: Akkoyunlu Bulvarı 28 / A Yenişehir / Diyarbakır
Tel: 0212 622 14 72

Düzce Şube

Adres: Cedidiye Mahallesi, Bolu Caddesi, No:34/B Merkez / Düzce
Tel: 0212 622 14 64

Edirne Merkez Şube

Tel: 0212 622 14 91

Adres: Çavuşbey Mah. Talatpaşa Cad. No:184 Merkez / EDİRNE

Elazığ Şube

Tel: 0424 238 67 01

Adres: Çarşı Mah. Bosna Hersek Blv. İstasyon Cad. No:5 Merkez / Elazığ

Yakutiye Şube

Adres: Kazım Karabekir Mah. Orhan Şerifsoy Cad. No:32 Yakutiye / Erzurum
Tel: 0442 215 41 15

Eskişehir Şube

Adres: Hoşnudiye Mah. Cengiz Topel Cad. No:19/A Tepebaşı / Eskişehir
Tel: 0222 220 92 69

Şehitkamil Şube

Adres: İncili Pınar Mah. Kıbrıs Cad. Zeugma İş Merkezi No:2/B Şehitkamil / Gaziantep
Tel: 0342 230 16 90

Karagöz Şube

Adres: Çukur Mah. Hürriyet Cad. No:1/J Şahinbey / Gaziantep
Tel: 0212 622 14 62

Merkez Şube

Adres: Hacısiyam Mahallesi, İnönü Caddesi, No:7 / 9B Merkez / Giresun
Tel: 0212 622 14 60

Antakya Şube

Adres: Haraparası Mah. Yavuz Sultan Selim Cad. No:23/C  Antakya /Hatay
Tel: 0326 225 04 46

İskenderun Şube

Adres: Savaş Mah. Şehit Pamir Cad. No:11/A İskenderun /Hatay
Tel: 0212 622 14 53

Isparta Şube

Adres: Piri Mehmet Mah. 113. Cad. 1714 Sok. No:10 Isparta
Tel: 0212 622 14 63

Ataşehir Merkez Şube

Adres: Küçükbakkalköy Mah. Merdivenköy Yolu Cad. No:2/A Ataşehir / İstanbul
Tel: 0216 339 01 11

Çekmeköy Şube

Adres: Çamlık Mah. Muhsin Yazıcıoğlu Cad. No:62 D:5 Çekmeköy / İstanbul
Tel: 0216 524 80 01

Kavacık Şube

Adres: Kavacık Mah. Orhan Veli Kanık Cad. No:92/A Beykoz/İstanbul
Tel: 0212 622 14 85

Kartal Şube

Adres: Kordonboyu Mah. Ankara Cad. No:90/1/1 Kartal / İstanbul
Tel: 0216 488 12 17

Kadıköy Şube

Adres: Osmanağa Mah. Söğütlüçeşme Cad. No:35 Kadıköy/İSTANBUL
Tel: 0212 622 14 84

Maltepe Şube

Adres: Bağlarbaşı Mah. Bağdat Cad. 447/E - 449/39 B Blok Maltepe / İstanbul
Tel: 0212 622 14 78

Pendik Şube

Adres: Doğu Mah. 23 Nisan Cad. NO:59/B (Türkiye Finans Pendik Şube Yanı) Pendik / İstanbul
Tel: 0216 379 23 53

Pendik Çarşı Şube

Adres:Doğu Mahallesi, Erol Kaya Caddesi No:163, 34890 Pendik/İstanbul
Tel: 0216 643 47 88

Sancaktepe Şube

Adres:Meclis Mah. Ankara Cad. No:26/A Sancaktepe / İstanbul
Tel: 0216 511 32 86

Sultanbeyli Şube

Adres:Abdurrahman Gazi Mah. Fatih Bulvarı No: 86/A/1 Sultanbeyli / İstanbul
Tel: 0212 622 14 50

Ümraniye Şube

Adres:Atatürk Mah. Sütçü İmam Cad. No :41 Ümraniye / İstanbul
Tel: 0216 989 11 01

Üsküdar Şube

Adres:Mimar Sinan Mah. Harem Sahil Yolu Cad. No:23/1 Üsküdar / İstanbul
Tel: 0216 391 12 92

Arnavutköy Şube

Adres:Merkez Mah. Fatih Cad. No:7/A Arnavutköy / İstanbul
Tel: 0212 622 14 77

Avcılar Şube

Adres: Cihangir Mah. E-5 Yan Yol No: 249/A Avcılar/İstanbul
Tel: 0212 989 01 01

Bağcılar Şube

Adres: Çınar Mah. İstanbul Cad. No: 25/A Bağcılar / İstanbul
Tel: 0212 461 05 55

Bayrampaşa Şube

Adres: Yenidoğan Mah. Abdiipekçi Cad. Kardeşler İş Hanı No:22 Bayrampaşa / İstanbul
Tel: 0212 622 14 75

Esenler Şube

Adres: Fevziçakmak Mah., Atışalan Cad. 46/B Esenler /İstanbul
Tel: 0212 622 14 73

Esenyurt Şube

Adres: Fatih Mah. Doğan Araslı Bulvarı Akyol Plaza Sitesi No: 111 / 3 Esenyurt / İstanbul
Tel: 0212 699 71 13

Fatih Şube

Adres: Dervişali Mah. Fevzipaşa Cad. No: 150 Fatih/ İstanbul
Tel: 0212 533 23 53

Fatih Fevzipaşa Şube

Adres: Akşemsettin Mah. Fevzipaşa Cad. No:3 Fatih / İstanbul
Tel: 0212 622 14 95

Gaziosmanpaşa Şube

Adres: Bağlarbaşı Mah. Bağlarbaşı cad.No 43/45 D Gaziosmanpaşa / İstanbul
Tel: 0212 989 11 01

Gaziosmanpaşa Küçükköy Şube

Adres: Fevzi Çakmak Mah. İstanbul Cad. Aykutoğlu Flats No:10-16 İç Kapı No:12-13 Küçükköy - Gaziosmanpaşa / İstanbul
Tel: 0212 622 14 96

Levent Şube

Adres: Yeşilce Mah. Büyükdere Cad. Çınar Plaza No:75/A Bağımsız Bölüm:1 No:1 Kağıthane / İstanbul
Tel: 0212 622 14 97

Sultangazi Şube

Adres:Sultançiftliği Mah. Eski Edirnekapı Asfaltı Cad. No: 601/A Sultangazi / İstanbul
Tel: 0212 622 14 61

Şirinevler Şube

Adres: Hürriyet Mah. Mahmutbey Cad. No:53/B Şirinevler / İstanbul
Tel: 0212 622 14 70

Bornova Şube

Adres: Erzene Mah. Fevzi Çakmak Cad. No:13/B Bornova / İzmir
Tel: 0232 342 41 74

Çankaya Konak Şube

Adres: Yenigün Mah. Gaziosmanpaşa Bulvarı No: 60/A Çankaya Konak / İzmir
Tel: 0232 990 01 11

Çiğli Şube

Adres: Ataşehir Mah. Anadolu Caddesi No:901/D Çiğli / İzmir
Tel: 0212 622 14 82

Karabağlar Şube

Adres: Aşık Veysel Mah. Yeşillik Cad. No:413 Karabağlar / İzmir
Tel: 0212 622 14 51

Dulkadiroğlu Şube

Adres: Egemenlik Mah. Azerbeycan Bulvarı, No:47/B Dulkadiroğlu / Kahramanmaraş
Tel: 0344 502 04 09

Karabük Şube

Adres: Bayır Mah. Menderes Cad. No:4/D Merkez / Karabük
Tel: 0370 502 18 45

Kayseri Melikgazi Şube

Adres: Cumhuriyet Mahallesi, Kiçikapı Cd. No:16, 38350 Melikgazi/Kayseri
Tel: 0212 622 14 02

Kocasinan Şube

Adres: Gevher Nesibe Mah. İstasyon Cad. Camlı İş Merkezi No:25/C Kocasinan / Kayseri
Tel: 0352 222 87 75

Kırklareli Şube

Adres: Karaca İbrahim Mah. Fevzi Çakmak Bulv. No:2 No:3
Merkez / Kırklareli
Tel: 0212 622 14 79

Gebze Şube

Adres: Sultan Orhan Mah. Hükümet Cad. No:133 Gebze / Kocaeli
Tel: 0262 642 76 78

Gölcük Şube

Adres: Merkez Mah. Amiral Sağlam Cad. Haşim Bey Apt. No: 29 C Gölcük / Kocaeli
Tel: 0212 622 14 86

İzmit Şube

Adres: Çukurbağ Mah. İnönü Cad. No: 181 İzmit / Kocaeli
Tel: 0262 324 57 89

İzmit Fevziye Şube

Adres: ÖmerAğa Mah. Fethiye Cad. No:10 İzmit / Kocaeli
Tel: 0216 643 47 86

Selçuklu Şube

Adres: Feritpaşa Mahallesi Ahmet Hilmi Nalçacı Caddesi No:70/A Selçuklu / Konya
Tel: 0332 238 93 13

Karatay Şube

Adres: Aziziye Mahallesi, Mevlana Caddesi, No:65 Karatay / Konya
Tel: 0332 351 48 14

Konya Şube

Adres: İhsaniye, Müneccimbaşı Sk. No: 9/A, 42060 Selçuklu/Konya
Tel: 0212 622 14 08

Kütahya Şube

Adres: Servi Mah. Adnan Menderes Bulvarı, No:5/ A Kütahya Merkez
Tel: 0212 622 14 74

Battalgazi Şube

Adres: Niyazi, İnönü Cd. No:144 D:Z55, 44100 Battalgazi/Malatya (Doğa Cadde Avm)
Tel: 0(422) 502 53 93

Manisa Şube

Adres: Aynı Ali Mah. 8 Eylül Cad. No:106/A Yunus Emre / Manisa
Tel: 0236 232 02 47

Mardin Şube

Adres: 13 Mart Mah. Vali Ozan Cad. No:76/F Artuklu / Mardin
Tel: 0482 212 81 72

Yenişehir Şube

Adres: Cumhuriyet Mahallesi, Gazi Mustafa Kemal Bulvarı No:298/D Yenişehir / Mersin
Tel: 0324 325 53 57

Akdeniz Şube

Adres: İhsaniye Mah. Zeytinlibahçe Cad. No:112/B Akdeniz / Mersin
Tel: 0212 622 14 76

Mersin Tarsus Şube

Adres: Şehit Mustafa Mah. İsmetpaşa Blv. No:18A Tarsus / MERSİN
Tel: 0212 622 14 90

Ordu Şube

Adres: Şarkiye Mah. Süleyman Felek Cad. No: 57 A / Altınordu / Ordu
Tel: 0452 222 11 86

Osmaniye Şube

Adres: İstiklal Mah. Atatürk Cad. No:150 Merkez / Osmaniye
Tel: 0212 622 14 59

Sakarya Şube

Adres: Tığcılar Mah. Atatürk Bulvarı No :65 Erenler / Sakarya
Tel: 0264 277 46 96

İlkadım Şube

Adres: Kale Mah. Cumhuriyet Cad. No:22 (Açmak İş Hanı) İlkadım / Samsun
Tel: 0362 435 21 61

Sivas Şube

Adres: Halil Rıfatpaşa Mah. İnönü Bulvarı On İki Eylül Sit. A Blok Apt. No: 51 A / Merkez / Sivas
Tel: 0346 225 27 07

Haliliye Şube

Adres: Kamberiye Mahallesi Kadri Eroğan Caddesi No:7 Haliliye/Şanlıurfa
Tel: 0212 622 14 06

Şanlıurfa Şube

Adres: Kamberiye Mah. Atatürk Bulvarı Harran Oteli No:69/1 Haliliye / Şanlıurfa
Tel: 0414 313 67 76

Çorlu Şube

Adres: Reşadiye Mah. Atatürk Bulvarı. No: 67 A / Çorlu / Tekirdağ
Tel: 0282 651 09 04

Tokat Şube

Adres: Yeşilırmak Mah. Çeçenistan Bulvarı No :7 Merkez / Tokat
Tel: 0212 622 14 69

Adres: Çarşı Mahallesi, Uzun Sokak, Hayrioğlu İş Merkezi No: 74/A Ortahisar / Trabzon
Tel: 0462 323 15 95

Adres: : Durak Mah. Fatih Cad. No:16/A Merkez / UŞAK
Tel: 0212 622 14 87

Van Şube

Adres: Bahçıvan Mah. Kazım Karabekir Bulvarı, No:100 İpekyolu / Van
Tel: 0432 502 78 58

Yalova Şube

Adres: Süleymanbey Mah. Sefabey Cad. Merkez / Yalova
Tel: 0212 622 14 71