VADELİ ARABA ALMAK

600 TL'den başlayan taksitlerle, vadeli araba, küçük küçük taksitler ödeyerek, hiç fark vermeden hayalinizdeki arabanın sahibi olabilirsiniz. Üstelik şimdi çok daha erken teslim fırsatından yararlanabilirsiniz. Aşağıda Yanda yer alan formu doldurun sizi arayıp detaylı bilgi verelim.

FORMU DOLDURUN
SİZİ ARAYALIM

Araba sahibi olmak isteyen ancak bunun için yeterli birikimi olmayan bireylere finansal çözümler sunan Birarabam, tüketicileri yüksek faizler ve ek masraflardan kurtarıyor. Yeterli bütçeye sahip olmayan orta ve dar gelirli bireyler, vadeli araba alma seçeneklerine yöneldiklerinde yine finansman sorunu ile karşılaşıyorlar. Vadeli araba almak istiyorum diyen herkese faizsiz vadeli araba almanın yolunu açan Birarabam, birikimi olmayan vatandaşları da kolayca araba sahibi yapıyor.

Dar ve orta gelirli aileler için peşinatsız vadeli araba sahibi olmak artık imkânsız değil. Vadeli araba satan firmalar arasında olmayan ancak araba almak isteyen herkese bütçeleri ölçüsünde finansman sunan Birarabam vadeli araba alma fırsatı ile arabası olmayan kalmayacak!

Kredisiz vadeli araba almak için artık daha fazla araştırma yapmanıza gerek yok! Faizsiz araba almak için doğru adres olan Birarabam, sunduğu finansman planları sayesinde küçük birikimlerle araba sahibi olmak isteyenlere peşinatsız ve faizsiz araba almanın yolunu açıyor. Vadeli araba almak isteyen ancak bunun için yeterli birikimi olmayan herkes, Birarabam tarafından sunulan finansman desteğiyle Türkiye'nin herhangi bir yerinden kolaylıkla araba sahibi olabiliyor.

Vadeli Araba Nasıl Alınır?

Vadeli taksitli araba alma sürecinde finansal zorluk yaşama durumunu ortadan kaldıran Birarabam finansman çözümleri ile hemen tanışın! Vadeli araba almak için ihtiyaç duyulan finansmanı en uygun koşullarla sağlayan Birarabam, bireylerin kredisiz araba hayalini gerçeğe çeviriyor. Birarabam, gerek dar gelirli ailelere gerekse araba modelini yükseltmek isteyenlere araba sahibi olabilmeleri için gereken finansmanı her bütçeye uyacak finansman modelleri ile sağlıyor.

Araba fiyatlarının sürekli yükselmesinden dolayı, araba sahibi olmanın da giderek zorlaştığı günümüzde vadeli ucuz araba almak, tüketicilerin araştırdığı konuların başında geliyor. Vadeli senetle araba sahibi almak, uygun bir çözüm gibi görünse de tüketiciler ek masraflar ve faiz ödemesi sorunu ile karşı karşıya kalabiliyor. Vadeli araba almak için Birarabam’ın bireysel finansman planı ve grup finansman planı olarak sunulan finansman planlarından faydalandığınızda:

Birarabam, faizsiz vadeli araba hayalini gerçeğe çevirmek isteyen bireylere, bütçelerine göre taksit öder gibi araba sahibi olma fırsatı sunuyor. Bankaların sunduğu araç kredilerinde konulan yüksek faiz oranları ve ek masraflardan yorulan insanların tercihi olan kredisiz araba için ihtiyacınız olan finansman desteği Birarabam finansman planlarında sizi bekliyor. Vadeli araba almak isteyen herkes, Birarabam’ın sağladığı finansmandan faydalanarak hiçbir şekilde ek maliyet problemiyle karşılaşmadan araba hayaline kavuşuyor.

Vadeli Araba Alma Sistemi

Birarabam finansman planları, peşinatsız ve faizsiz araba almanın hayalini kuranları faiz ödemeden, kredi çekmeden ve hiç peşinat vermeden kolayca araba sahibi yapıyor. Vadeli ucuz araba almak isteyenler için faiz ya da peşinat ödemeden araba sahibi olmak zor bir olasılık olsa da Birarabam’ın tasarruf finansman planları ile dar gelirli bireyler için de araba alma yolları daha ulaşılabilir hale geliyor. Birarabam, faizsiz vadeli araba alırken banka faizleri ile uğraşmak istemeyenleri vade sayısı ve taksit limitlerini kendilerinin belirleyeceği bir planlamaya dahil ediyor. Siz de kendi bütçenize göre bir ödeme planı oluşturun, Birarabam finansman planlarından faydalanarak faiz ödemeden kolayca araba sahibi olun!

Birarabam tarafından bütçenize uygun şekilde düzenlenen tasarruf planınızda peşinatlı ya da peşinatsız olarak dilediğiniz yöntemi seçme şansınız bulunuyor. Peşinatlı araç finansmanı tasarruf planını tercih ettiğinizde toplam finansman tutarının belirli bir kısmını peşin ödeyerek teslimatınızı daha erken tarihe alabilirsiniz. Peşinatsız araç finansmanı tasarruf planını tercih ettiğinizde ise organizasyon bedelini peşin ödeyerek toplam taksit vadenizi daha erken bir tarihte tamamlayabilirsiniz. Vadeli araba almak isteyenler için finansman desteği sağlayan Birarabam finansman planlarında tüketicilere iki ayrı finansman alternatifi sunuluyor. Birlikte araç finansman planı ve kişiye özel araç finansman planı olarak nitelendirilen seçeneklerde faizsiz ve peşinatsız araba alma imkânı sağlanıyor.

Birlikte Araç Finansmanı: Bu finansman sisteminde araç sahibi olma hayalinize, koşullarınıza uygun tasarruf planı ve dahil olduğunuz tasarruf grubu ile kolayca ulaşırsınız. Bu alternatifi seçtiğinizde finansman teslim tarihiniz, dahil olduğunuz tasarruf grubunuzun noter huzurunda yapılan sıra tespitiyle belirlenerek hayallerinize birlikteliğin gücüyle daha erken ulaşmanız sağlanır.

Kişiye Özel Araç Finansmanı: Araç sahibi olma hayalinize tamamen bireysel koşullarınıza uygun tasarruf planınız ile ulaşabileceğiniz kişiye özel araç finansmanında, taksit tutarınızı ve teslimat tarihiniz sizin seçiminizle şekilleniyor. Böylelikle bütçenizi zorlamadan hayalinizdeki araca kolaylıkla ulaşmanız mümkün oluyor.

Birarabam tarafından oluşturulan finansman planlarında kişiye özel belirlenen ödeme esnekliği sayesinde bireyler, faiz ödemeden ve Türkiye'nin istediği noktasından beğendikleri araca kolayca sahip olabiliyorlar. Birarabam’ın sunduğu araç finansmanı planlarından faydalanarak araba, otobüs, kamyon, traktör ve gemi gibi bireysel ve ticari taşıt ihtiyaçlarınıza, bireysel tasarruf yöntemlerine kıyasla çok daha kısa sürelerde ulaşırsınız.

Hayalinizdeki arabaya hiç vade farkı ödemeden, tamamen faizsiz bir şekilde, küçük taksitlerle sahip olmak için yapmanız gereken tek şey Birarabam’ın araç finansman planlarıyla tanışmak! Taksitlerinizin bütçenize göre belirlendiği, faiz, vade farkı ya da ek maliyetlerin olmadığı Birarabam ile yeni araba alabildiğiniz gibi 2. el araba almanız da mümkün. Türkiye’nin istediğiniz yerinden beğendiğiniz herhangi bir arabayı alabilmeniz en avantajlı yolu Birarabam’da sizi bekliyor!

Kredisiz Araba Nasıl Alınır?

Kredisiz araba sahibi yapan Birarabam'da faiz, vade farkı ya da ek masraflar olmadığı için kolayca faizsiz araba sahibi olursunuz. Taksitlerinizi tamamen bütçenize göre belirleyebileceğiniz Birarabam'da peşinat ödemek zorunda da değilsiniz. Türkiye’nin istediğiniz yerinden sıfır ya da ikinci el araba sahibi olabileceğiniz Birarabam tasarruf planlarıyla araç ihtiyaçlarınız için gereken finansmana bireysel tasarruflara göre çok daha çabuk ulaşırsınız.

Vadeli araba almak istiyorum diyen ve kredisiz araba nasıl alınır diye merak eden kişiler de Birarabam’ın finansman desteğinden faydalanarak hayallerindeki arabaya kolayca kavuşuyor. Araba almanız için gereken finansmanı bütçenize en uygun ödeme planları ile sunan Birarabam, sizi faiz yükünün altına sokmadan kolayca araba sahibi yapıyor. Vadeli araba almak için finansmana ihtiyaç duyan tüketiciler, Birarabam’ın araç tasarruf finansman planlarından bütçesine en uygun olanı seçerek faiz ve peşinat zorunluluğu ile karşı karşıya kalmadan yalnızca düzenli aylık ödemelerle hayallerindeki arabaya kolayca kavuşabiliyorlar.

Faizsiz vadeli araba alma sürecinizde ihtiyacınız olan finansman desteğini peşinatsız ve vade farksız olarak edinebileceğiniz Birarabam’la siz de araba hayalinizi daha fazla ertelemeyin. Birarabam finansman planlarıyla vade sayısını ve taksit miktarını sizin belirleyeceğiniz ödeme planınızla kolayca araba sahibi olabilirsiniz. İhtiyaç duyduğunuz araç finansmanı desteği için Birarabam’ın birlikte ya da grup finansman planlarından size en uygununu seçerek hayal ettiğiniz arabaya kolaylıkla kavuşabilirsiniz.

Kredisiz araba almaya giden en masrafsız yol Birarabam’ın araç finansmanı planlarından geçiyor! Türkiye’nin istediğiniz yerindeki arabayı, fiyatı ne olursa olsun kendi ödeme planınızı oluşturarak kolaylıkla alabilmeniz için Birarabam şubelerine başvurmanız ya da 444 23 53 numaralı telefonla Birarabam’a ulaşarak bilgi almanız yeterli…

araba form doldur
    Hemen bilgi
    almak için
    form doldurun
    sizi arayalım

birevim logo